Call Us Today: +48 570 267 511, 518 379 146

Jak sprawdzić pośrednika nieruchomości czy biuro nieruchomości?

By in Nieruchomości with 0 Comments

Na rynku nieruchomości funkcjonuje cały szereg podmiotów i wciąż powstają nowe biura pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Część działa w szarej strefie, niezgodnie z prawem. Klienci nie mają świadomości komu tak naprawdę powierzają dorobek swojego życia warto skorzystać z Rejestru  – prowadzonym przez PFRN (www.rejestr.pfrn.pl). Co daje gwarancje ,że jest to osoba weryfikowana.

W odpowiedzi na działalność nieuczciwych przedsiębiorców podających się za pośredników, PFRN tworzy – dedykowany dla profesjonalistów zrzeszonych w regionalnych stowarzyszeniach należących do PFRN – System Jakości PFRN „Expert”.
System pozwala wyróżnić podmioty działające zgodnie z prawem oraz standardami zawodowymi. Miejsca, w których pośrednicy stale podnoszą swoje kwalifikacje i dbają o wysoką jakość usług. PFRN udziela rekomendacji biurom działającym w tym systemie, a także nadaje certyfikaty Eksperta Nieruchomości pośrednikom i pracownikom w nich zatrudnionych. To ogromna wartość dodana dla klientów, którzy mogą być spokojni o profesjonalną usługę – tłumaczy Leszek A. Hardek, współtwórca systemu.

Udostępnij to

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *