Call Us Today: +48 570 267 511, 518 379 146

O Nas

Biuro Nieruchomości Różańska powstało dla przyjaciela, który mnie zaraził swoją pasją i chciałabym ją również zarażać innych oraz pomagać w transakcjach. Agencja nieruchomości jest młodą dynamicznie rozwijającą się firmą założoną w roku 2018. Pomimo tak krótkiego okresu działalności, posiada bogate doświadczenie z nieruchomościami i klientami, wiedzę jaką posiadamy chcielibyśmy wspierać innych przy zakupie, sprzedaży czy najmie aby pomóc zrealizować ich cel w zdobyciu własnego kąta a także zwiększenie jego oszczędności.

Opieramy się również na wielu latach doświadczeń z klientami i skupiając się na ich potrzebach, oferując kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie pośrednictwa w sprzedaży, kupnie i wynajmie mieszkalnych, komercyjnych i gruntowych nieruchomości, jak również wyszukiwanie nieruchomości na inwestycje.

Posiadamy licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości o nr 23942 oraz należymy do Stowarzyszenia Specjalistów Rynku Nieruchomości POLONIA  jak również mamy obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej osoby trzeciej.

Współpracujemy z wieloma specjalistami kredytowymi, bardzo doświadczonymi i wyspecjalizowanymi doradcami hipotecznymi, którzy pomagają wybrać najlepszą ofertę kredytową bezpłatnie wśród wszystkich banków, z którymi współpracują. Są w stanie stanąć na wysokości zadania w przypadku trudnej sytuacji finansowej, co daje nadzieję na zrealizowanie transakcji.

W naszej firmie nie ma rzeczy niemożliwych, współpracujemy z innymi biurami nieruchomości, co daje możliwość szybkiej realizacji transakcji. Działamy na terenie Śląska a gdyby zaistniała konieczność to również podejmiemy transakcję z całego kraju jak i za granicą. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Mamy sprawdzonych notariuszy, prawników, tłumaczy, fotografów, architektów, geodetów, rzeczoznawców, firm remontowo-budowlanych, usługi przeprowadzkowe, firmy sprzątające, dekoratorów i innych specjalistów potrzebnych danemu klientowi .

Naszym celem jest wspieranie klientów od samego początku do  samego końca transakcji i na każdym etapie  z wykorzystaniem wieloletniego doświadczenia oraz zapewnienie najwyższej jakości usług. Gwarantujemy naszym klientom bezpieczną transakcję w 100% na warunkach jakich oni oczekują. Klient uzyskuje pełen profesjonalizm i niezawodność, efektywność i aktywność, zaufanie i bezpieczeństwo.

Sprzedaż, kupno lub wynajem nieruchomości nie jest łatwym zadaniem i czasochłonnym procesem. Wymaga to znajomości rynku, prawa i różnych procedur transakcji nieruchomości. Aby uniknąć niepotrzebnego stresu, zaoszczędzić czasu oraz pieniędzy na reklamę i uzyskać bezpiecznej i korzystnej transakcji, warto skorzystać z naszych usług.

W sprzedaży nieruchomości, proponujemy cenę rynkową, która zagwarantuje sprzedaży – w tym samym czasie nigdy nie zaproponuje cenę poniżej rynkowej przy zakupie nieruchomości, możemy sprawdzić jego status prawny, pomagamy w regulowaniu stanu prawnego, pomóc uzyskać pełną dokumentację niezbędną do bezpiecznego zakupu nieruchomości, uczestniczymy także w negocjowaniu warunków umowy, w transakcjach leasingowych, negocjujemy najkorzystniejsze stawki czynszu, możemy wybrać odpowiedniego najemcę.

Nieustannie odświeżamy  naszą ofertę aktywnie, pozyskując nowe nieruchomości.